Witajcie w Mielno Hotel, miejscu gdzie dobre jedzenie spotyka się z niezapomnianym widokiem na morze. Nasza restauracja to oaza smaku, gdzie przywiązujemy ogromną wagę do jakości i świeżości składników, a lokalne smaki są dla nas prawdziwą inspiracją.

Aranżacja lokalu jest nowoczesna i oryginalna, a zarazem zapewnia gościom poczucie intymności. Nasza gastronomia w Mielnie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zachęcamy do wizyty!

Karta dań restauracji Mielno Hotel

Jesteśmy dumni z bogactwa lokalnych składników, które wykorzystujemy w naszych daniach. Naszym specjałem są świeże ryby morskie i słodkowodne, które dostarczane są prosto z lokalnych łodzi rybackich. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym gościom nie tylko wyjątkowy smak, ale także najwyższą jakość i świeżość każdego dania. Menu zmieniamy wraz z porami roku, aby klienci mieli możliwość skosztowania pysznych potraw z produktami sezonowymi. Wszystkie artykuły wykorzystywane przez Szefa Kuchni pochodzą z niewielkich organicznych upraw. To daje nam przewagę nad innymi restauracjami. Hotelowa gastronomia jest nie tylko smakowita, ale i różnorodna, dzięki czemu klienci znajdą coś dla siebie niezależnie od preferencji.

Warto podkreślić, że karta dań, które możemy zaproponować odwiedzającym nas osobom, zawiera zarówno bałtyckie potrawy, jak i bardziej egzotyczne. W restauracji Mielno Hotel króluje kuchnia fusion, która w umiejętny sposób łączy w sobie smaki znane w regionie oraz te, które przybyły do nas z odległych zakątków świata. Poza posiłkami mięsnymi nasza gastronomia obejmuje wiele opcji wegetariańskich, jak również warianty dla najmłodszych.

Co znajdziesz w naszej restauracji?

Goście mają okazję zapoznać się u nas z daniami, które świetnie pachną i wyglądają, a jeszcze lepiej smakują. Można zjeść u nas posiłek, a także spotkać się ze znajomymi przy kawie, deserze bądź drinku. Hotelowa restauracja dzieli się na część bufetową oraz lobby bar z kawiarnią. Prócz tego regularnie odbywają się tu interesujące wydarzenia związane z szeroko pojętą sztuką kulinarną. Jeśli zwiedzasz Mielno, sprawdź zarówno naszą gastronomię, jak i program ciekawych spotkań, warsztatów czy degustacji win. Będziesz wspaniale wspominać pobyt nad morzem.

 

Smaki dla każdego podniebienia

Nieodłącznym elementem menu są również dania wegetariańskie oraz dania dla najmłodszych. Restauracja dzieli się na część bufetową oraz lobby bar z kawiarnią. Regularnie odbywają się tu również wydarzenia związane z szeroko pojętą sztuką kulinarną, jak m.in. spotkania, warsztaty czy degustacje win.


NASZE MENU

Lobby Bar

Śródziemnomorski klimat nad Bałtykiem? To właśnie nasz LOBBY BAR, zlokalizowany w niepowtarzalnej przestrzeni MIELNO HOTEL. Możesz tu skosztować finezyjnie skomponowanych przekąsek z różnych zakątków świata, którym towarzyszy bogata karta win i innych wyselekcjonowanych alkoholi. Nie brak również fantazyjnych drinków – przekonaj się na własne oczy, że kreatywność naszych barmanów jest nieograniczona!

W oryginalnych nowoczesnych wnętrzach RESTAURACJI MIELNO HOTEL króluje kuchnia fusion, która łączy w sobie regionalne, bałtyckie dania skomponowane z lokalnych składników oraz egzotyczne smaki z odległych zakątków świata. Menu zmienia się sezonowo wraz z porami roku, a produkty wykorzystywane przez Szefa Kuchni pochodzą z niewielkich, organicznych upraw.

Zapraszamy Was do odkrycia naszego menu, w którym każda potrawa jest wyjątkowym połączeniem lokalnych smaków i kulinarnych inspiracji naszego szefa kuchni. Bez względu na to, czy wybierzesz dania z rybą morską, czy słodkowodną, możesz być pewien, że każdy kęs będzie podróżą po intensywnych i autentycznych smakach regionu.

Przyjdźcie do naszej restauracji i doświadczcie niepowtarzalnej atmosfery Mielno Hotel oraz wyjątkowych smaków lokalnej kuchni. Oferujemy Wam nie tylko wyśmienite jedzenie, ale także niezapomniane doznania kulinarne, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Jesteśmy czynni

  • 12:00 - 22:00
  • 12:00 - 24:00