ATRAKCJE NAD BAŁTYKIEM MIELNO

Mielno to jedna z najbardziej znanych i lubianych miejscowości nad Bałtykiem. Miejscowość żyjąca cały rok, obfitująca w restauracje, kawiarnie, smażalnie i puby. Wraz z zapadnięciem nocy, wakacyjne miasto nie usypia – restauracje, punkty gastronomiczne i puby często czynne są do rana. Miejscowość leży nad Bałtykiem, ale również nad dużym jeziorem Jamno. Wielką atrakcją Mielna jest piękna, zadbana, piaszczysta, nadbałtycka plaża. W Mielnie działa również przystań rybacka, a kutry rybackie często goszczą na plaży. MIELNO HOTEL jest położony w spokojnej dzielnicy, 900 m od plaży i promenady. Jeżeli kochacie sporty wodne, Morze Bałtyckie i jezioro Jamno pozwolą Wam oddawać się windsurfingowi, kajakarstwu, żeglarstwu oraz wędkarstwu. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu mogą Państwo połączyć aktywny wypoczynek i cieszyć się tętniącą atmosfera oraz charakterystyką miasteczka, jak i odpocząć w zaciszu hotelowym, skorzystać z basenu sauny czy zrelaksować się z drinkiem w naszym lobby barze. Zapraszamy!

2023-05-08
atrakcje w mielnie Jezioro Jamno

Jezioro Jamno

Jezioro Jamno to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza mierzeją. Jezioro połączone jest z morzem Kanałem Jamneńskim.
2023-05-08
promenada przy plaży mielno atrakcje

Promenada przy plaży

Mieleńska Promenada Przyjaźni powstała w 1908 roku. Początkowo pełniła ona funkcję umacniającą i zabezpieczającą brzeg przed niszczycielskim działaniem fal morskich.
2023-05-08
Port rybacki mielno atrakcje turystyczne

Port rybacki

Niewątpliwie atrakcją Mielna jest Port rybacki. Stanowi on przedłużenie ulicy Rybackiej o część nadbrzeżną zlokalizowaną na wydmie.
2023-05-08
mielno plaża

Plaża

Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona i zradiofonizowana plaża, wokół której znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe.

Atrakcje w Mielnie – co można robić w mieście?

Zastanawiasz się nad urlopem nad morzem? Chcesz odwiedzić Mielno w ramach rodzinnych wakacji, zobaczyć jego atrakcje turystyczne z drugą połówką lub przyjaciółmi? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do naszego hotelu. Spodobają Ci się pokoje i apartamenty, które przygotowaliśmy dla gości. Mamy też świetne zaplecze gastronomiczne oraz wiele udogodnień, które uprzyjemnią Tobie i Twoim bliskim czas pobytu. Czekamy na Ciebie nie tylko w sezonie wakacyjnym – sprawdź, jak piękny jest Bałtyk w innych porach roku!

Wśród najciekawszych punktów na turystycznej mapie kurortu znajdziesz nie tylko plażę, port czy Jezioro Jamno. Wczasowicze, którzy poznają kolejne atrakcje, doceniają bazę gastronomiczną. W mieście zadbano o to, aby wokół plaży nie brakowało smażalni ryb oraz innych punktów, w których można zjeść coś smacznego. Są tu liczne bary i restauracje, działają również lokale handlowe. Masz mnóstwo okazji do zakupu jedzenia oraz pamiątek z pobytu nad Bałtykiem.

Dlaczego warto przyjechać do Mielna?

Miejscowość należy do jednych z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Jest chętnie odwiedzana o każdej porze roku, choć najwięcej turystów zjawia się tu latem. Zachęcamy do przyjazdu rodziny z dziećmi, zakochane pary, seniorów oraz grupy przyjaciół. Przekonaj się, co zachwyciło rzesze wczasowiczów – jak piękne są atrakcje w Mielnie. Poznaj kuchnię regionalną i daj się oczarować widokami. Jesteśmy pewni, że wrócisz do nas jeszcze wielokrotnie. Zachęcamy do wizyty!