IMPREZY FIRMOWE NAD MORZEM

 

W Mielno Hotel Boutique organizujemy pobyty integracyjne dla firm i instytucji. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość centrum, nowoczesne zaplecze hotelu oraz indywidualnie dopasowana oferta dla każdej z grup to wyróżniki, obok których nie można przejść obojętnie.

Optymistyczni pracownicy i zgrane zespoły są podstawą funkcjonowania każdej firmy. I duże korporacje, jak i mniejsze, kilkuosobowe przedsiębiorstwa zdają sobie z tego sprawę i dbają o relacje pracownicze. Warsztaty, chwile relaksu, integracja oraz eventy firmowe cieszą się dużym zainteresowaniem. W Mielno Hotel Boutique sami przywiązujemy dużą wagę nie tylko do jakości świadczonych usług, ale również do atmosfery, w której pracujemy i relacji, jakie łączą nas ze współpracownikami. Dlatego wiemy, jak zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną bądź imprezę firmową, w dodatku w pięknej nadmorskiej scenerii.

Imprezy firmowe nad morzem w Mielnie

Mamy ofertę, która chwyciła ze serce właścicieli licznych przedsiębiorstw oraz samych pracowników. Wspólne spędzanie czasu w tak niezwykłych okolicznościach przyrody to idealny pomysł na integrację. Nasz hotel znajduje się w idealnej lokalizacji. Jeśli chcecie spróbować sportów wodnych w większej grupie albo poszukujecie wyjątkowego miejsca na firmową uroczystość, zapraszamy! Imprezy integracyjne nad morzem to świetne rozwiązanie. Weźcie pod uwagę wyjazd do Mielna. To będą niezapomniane wakacje, a jednocześnie sposób na stworzenie jeszcze bardziej zgranego zespołu.

Na jakie atrakcje można liczyć w Mielno Hotel Boutique w przypadku organizacji wyjazdu integracyjnego lub imprezy firmowej? Oto co możemy Wam zaproponować:

 

NA TERENIE OBIEKTU:

 • Zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach 2,3 osobowych lub apartamentach Z WI FI, klimatyzacją, pełnym wyposażeniem
 • warsztaty (np. gotowania, barmańskie),
 • śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu
 • minispa – basen, sauna, bieżnia , rowerek

DODATKOWO:

 • fotobudki,
 • grupowe zajęcia sportowe – w odległości od hotelu 50 m orlik z boiskiem oraz siłownia plenerowa
 • morsowanie,
 • gry plenerowe,
 • imprezy tematyczne,
 • gry terenowe
 • gokarty,
 • wyprawy na dorsza,
 • motorówki,

 

Nasz hotel to miejsce wielu możliwości, które czekają także na gości biznesowych. Jeśli marzycie o niezwykłym wyjeździe integracyjnym, skutecznym team buildingu albo poszukujecie wyjątkowego miejsca na firmową uroczystość – zapraszamy.

 


W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu- 604 081-100 lub biuro@mielno-hotel.pl.

 

Dodatkowe opcje imprezy integracyjnej

Osoby chcące wynająć u nas pokoje wraz z innymi pracownikami firmy mogą liczyć nie tylko na nocleg oraz wyżywienie. Zapewniamy im też możliwość grupowych zajęć sportowych na orliku z boiskiem bądź siłowni na świeżym powietrzu. Polecamy gry plenerowe i terenowe, firmowe imprezy tematyczne czy morsowanie. Wyjazd integracyjny do Mielna może być okazją do wypraw na dorsza, wejścia na motorówkę albo sprawdzenia się na gokartach. Kolejna opcja to fotobudka.

Warsztaty, chwile relaksu, integracja oraz eventy firmowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by zaproponować jak najbardziej atrakcyjną ofertę. Nasze doświadczenie w organizowaniu wyjazdów czy imprez integracyjnych sprawia, że pobyt u nas w pięknej nadmorskiej scenerii będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej grupy. Jeśli podoba Ci się Mielno, przyjedź do nas. Impreza w hotelu z pewnością przypadnie do gustu Twojemu zespołowi.